Nie wiem, o co chodzi z tymi zmianami na blogu, ale czuję pewne zaniepokojenie. Weszłam na „blogowe” konto pocztowe, a tam pełno komentarzy do zatwierdzenia. Najpierw się zdziwiłam, skąd tylu ludzi w tym porosłym mchem miejscu. Ale teraz… teraz jestem naprawdę zdziwiona.

Oto kilka przykładów (wszystkie mistrzowskie w swojej kategorii):

Nie umiem sie napatrzec na zdjęcia  Szkoda , że Pan Paweł ma już zatejy termin. Wiem , że ,,truje  du** ale tak mi sie podoba ta fryzura , że nie umiem sie powstrzymać , żeby napisać i lecze na to , że Pani Patrycja odpowie mi w jakim salonie , lub u jakiego fryzjera ja robiła , ponieważ  baaaaardzo bym taką chciała, a tylko nieliczni to potrafią  ) Pzdrawiam

 

Już dawno odkryłam jak moc podświadomości ma wpływ na nasze zachowanie i życie gdy człowiek rejonuze z tym co dobre, to przyciąga to co dobre, gdy rozbudza w sobie miłość mimo wszystko, wtedy wszelkie choroby i niedomagania oddalają się. Niestety bardzo czesto gdy uzyskam to co chciałam zapominam, ze to jest tak ważne by pielęgnować swoje myśli i słowa, a wtedy wkradają się demony przeszłości. Bf3g nas nigdy nie opuszcza to my często myślimy, że damy sobie radę bez Niego, a Bf3g to Miłość.

 

Panie Jacku. Trzymam kciuki , w cwlihi obecnej jestem na emce po ponad 20-stu latach służby. Ale jest Pan PIERWSZYM oficerem, ktf3ry przerwał ten zaklęty krąg milczenia i obłudy. Oficerem, ktf3ry nie boi  się konsekwencji i  złego  spojrzenia jakiegoś bazyliszka , ktf3remu nie w smak jest to co Pan robi.Przez te wszystkie lata służby nie spotkałem takiego człowieka .może miałem pecha. Dla mnie Nasza Firma na szczęście  to już historia,więc patrząc  tak trochę z boku , bez emocji  na to wszystko,  to podziwiam Pana.

 

Żeby święta były syte, żeby rf3zgą było bite.By choinka w twoejj chacie nie śmierdziała tak jak gacie.Tylko była kolorowa a na dole stał se browar.Na pasterkę ruszaj śmiało ksiądz na tacy ma za mało.Daj złotf3wkę albo dwie niech i on ucieszy sie.

 

Gay club  znam od dawna i od dawna jest lekiem na zły humor :) Zombieland  jest dla mnie konlejym dowodem na to, ze pandemia zombie nas ogarnia w świecie kultury. Ja nigdy za zombie nie przepadałam, ale ten film obejrzę, a jakże.

 

Dobry den,lze podat prihlasku na krukozy elektronicky a odeslat mailem? (Aniz bych stahovala, tiskla vyplnovala, scanovala a pak posilala jako prilohu.)Dekuji PetruTo ja przepraszam.